مارس 8, 2021

چگونه می توان موفقیت در کمپین بازاریابی ویدیویی خود را اندازه گرفت

یک کارزار تبلیغاتی موفق در زمینه بازاریابی ویدیویی یک نمونه کار مهم برای بازاریاب های دیجیتال است ، و همچنین یک روش مؤثر برای دستیابی به پتانسیل بالا منجر به تعامل با نام تجاری شما و شروع سفر آنها به قیف فروش می شود.

دیجیتال

با ۴۵ درصد افراد که هر روز ویدیوها را آنلاین تماشا می کنند ، بازاریابی ویدیویی به سرعت مورد علاقه تیم های بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان می شود. در این وبلاگ ، نحوه موفقیت موفقیت تلاشهای بازاریابی ویدیویی خود ، افزایش تعامل و کاهش هزینه را بدانید.

KPI های کمپین ویدیویی خود را درک کنید

با وجود طیف گسترده ای از لمس های دیجیتال در دسترس بازاریاب های دیجیتال که محتوای ویدیویی را برای مخاطبان خود به اشتراک می گذارند ، دشوار است که با اسکن سریع نمایش ، چه چیزی کار می کند و چه نباشد.

بازاریابان دیجیتال برای ایجاد درک واضح از اثربخشی کمپین بازاریابی ویدیویی و شناخت بازده سرمایه گذاری (ROI) ایجاد شده ، از شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) برای سنجش تلاش های خود استفاده می کنند. با تشکر از تجزیه و تحلیل و ابزارهای بازاریابی استفاده شده برای ردیابی KPI در تمام سیستم عامل های دیجیتال ، هرگز برای بازاریابان دیجیتال مشارکت در معیارهای ردیابی KPI و بازاریابی ویدیویی آسان نبوده است.

سرمایه گذاری

از هدف خود در ذهن خود شروع کنید

اهداف خوب تعریف شده برای هر استراتژی بازاریابی محتوا ، از جمله زمانی که شما در حال تهیه یک کمپین بازاریابی ویدیویی هستید ، بسیار مهم هستند. گزارش KPI برای معیارهای بازاریابی ویدیویی می تواند مبارزه ای باشد که با اهداف KPI ناآشنا باشید و به محض آشکار شدن کمپین خود مورد ضرب و شتم قرار بگیرید.
بازاریابی محتوا

کمپین بازاریابی ویدیویی خود را با پای راست با استفاده از وقت برای در نظر گرفتن اهداف نهایی کمپین خود شروع کنید. آیا به دنبال افزایش آگاهی از برند هستید یا نمایش بازدیدهای وب سایت بیشتر؟ هنگامی که شما می خواهید اهداف مورد نظر خود را به دست بیاورید ، تصمیم گیری در معیارهای KPI ویدیویی که باید دنبال کنید آسان تر است.

در حالت ایده آل ، شما KPI های مختلف را در طول مدت کمپین ویدیویی خود اندازه گیری خواهید کرد. بهترین قسمت؟ این تلاش های گزارش KPI را می توان در انواع کمپین های ویدیویی استفاده کرد ، یا بهینه سازی شد برای ایجاد تبلیغات کمپین برای سازندگان محتوا.

نمونه KPI های ویدیویی

یافته های Small BizTrends نشان می دهد که تا سال ۲۰۱۹ ، ترافیک ویدئوهای اینترنتی ۸۰ درصد کل ترافیک اینترنت مصرف کننده را تشکیل می دهد. علاوه بر این ، گزارش مصرف ویدیوی تلفن همراه یوتیوب هر ساله ۱۰۰٪ افزایش می یابد. با شماره هایی مانند این ، دشوار نیست که اندازه گیری ها و KPI هایی را که باید طی کمپین بازاریابی ویدیویی خود ردیابی کنید ، سرنگون کنید.

اگر کنجکاو هستید که چگونه موفقیت خود را در کمپین بازاریابی ویدیویی اندازه بگیرید ، از این مثال های شاخص اصلی عملکرد از Skeleton Productions استفاده کنید تا ببینید چگونه سایر بازاریابان دیجیتال در حال اندازه گیری موفقیت خود و پیگیری KPI شخصی شما هستند:

۱ ٫ نامزدی هر فیلم

متریک درگیری ویدیو دقیقاً نشان می دهد چه مدت بیننده با ویدیوی شما تنظیم شده است. اغلب ، این متریک به عنوان درصدی از فیلم اندازه گیری می شود. برای بازاریاب های دیجیتالی که به دنبال شیرجه رفتن عمیق هستند ، می توانید به میانگین درگیری ویدیو نیز دسترسی پیدا کنید ، که نشان می دهد چه مقدار از یک فیلم خاص به طور متوسط ​​تعداد بینندگان را تماشا می کند.

اما چه چیزی تعامل را برای تحلیل KPI موفق بسیار مفید می کند؟ خوب ، بستگی به نوع ویدیویی که به اشتراک می گذارید و نحوه جریان آن بستگی دارد. اگر یک فیلم آموزنده ایجاد کرده اید که چندین نکته را در مورد چگونگی محصول یا خدمات شما یک راه حل مناسب برای یک مشکل نشان می دهد ، مهم نیست که بینندگان مدت چه مدت مشغول کار هستند ، زیرا آنها حداقل برخی از هدف های مورد نظر را دریافت می کنند. اطلاعات

راه حل

با این حال ، اگر شما در پایان فیلم ویدیویی مبتنی بر روایت را با یک تماس برای اقدام (CTA) تهیه می کنید ، کاملاً انتزاعی است که بینندگان ویدیوی شما را تا پایان مشاهده کنند تا نرخ تبدیل را افزایش دهند.

Curata جزء سه نوع ویدیوی موثر به شرح زیر است:

   

 • توصیفات مشتری – ۵۱٪
 •  

 • فیلم های آموزشی – ۵۰٪
 •  

 • فیلم های نمایشی – ۴۹٪

هنگامی که کمپین بازاریابی ویدیویی خود را تهیه می کنید این آمار را در خاطر داشته باشید. بسته به نوع ویدئویی که شما برای ساختن انتخاب کرده اید ، احتمال اینکه کاربر تا پایان فیلم بچرخد احتمال بیشتری دارد.

۲ ٫ میزان پخش

قبل از اینکه بیننده بتواند ویدیوی شما را تا انتها مشاهده کند ، باید در وهله اول بر روی ویدیوی شما کلیک کند. برای درک بهتر اینکه چند نفر با محتوای ویدیوی شما درگیر هستند ، میزان پخش یک معیار مهم برای پیگیری است.

عواملی که بر میزان پخش ویدیوی شما تأثیر می گذارد شامل همه چیز از تصویر کوچک شما تا مکان اصلی آن در فیدهای رسانه اجتماعی یا وب سایت شماست. می توانید با اندازه گیری میزان سرعت پخش ویدیو ، و تغییر ویژگی های به ظاهر ساده فیلم ، به اهداف KPI و اهداف اولیه ویدیوی خود برسید یا خیر ،نمایش کلی را سهولت دهید

۳ ٫ مشاهده تعداد

تعداد بازدیدها ممکن است اندازه گیری آسان به نظر برسد ، اما همچنین یکی از مهمترین آنهاست. به طور خلاصه ، تعداد کل نمایه ویدیوی شما نشان می دهد که چند بار بیننده ویدیوی شما را تماشا کرده است.

با این حال ، این معیار دشوار است ، زیرا سیستم عامل های مختلف پخش ویدیو ، تعداد مشاهده فیلم ها را متفاوت می سنجند. در فیس بوک ، فقط ۳ ثانیه طول می کشد تا به عنوان “نمای” کامل حساب شود ، در حالی که ۳۰ ثانیه زمان پخش آن در یوتیوب است.

۴ ٫ کلیک کنید از طریق

بسته به اهداف نهایی یک کمپین بازاریابی ویدیویی خاص ، میزان کلیک به یک معیار مهم برای ردیابی است ، به خصوص اگر ویدیوی شما دارای CTA باشد. در حالت ایده آل ، فیلم شما بیننده را ترغیب به انجام برخی اقدامات می کند.

اگر هدف شما افزایش بازدید وب سایت و یا جلب مشتری برای کلیک به صفحه فرود با ارزش است ، مهم است که میزان کلیک شما بالا باشد. محتوای ویدیوی خود را با CTA مطابقت دهید تا نرخ کلیک خود را افزایش دهید.

۵ ٫ اشتراک گذاری در کانال های رسانه های اجتماعی

هر استراتژی بازاریابی با کیفیت بالا که توسعه می دهید ، احتمالاً شامل ردیابی سهام رسانه های اجتماعی نیز خواهد بود ، و این نباید برای کمپین بازاریابی ویدیویی شما متفاوت باشد. اشتراک اجتماعی نشان می دهد که محتوای ویدیوی شما از بینندگان چقدر اشتراک دارد.

بسته به اینکه چه کسی ویدیوی شما را به اشتراک گذاشته است ، میزان بالایی از اشتراک گذاری اجتماعی به این معنی است که ویدیوی شما برای افزایش آگاهی از برند در حالی که به نوعی ارزش برای بینندگان دارد تلاش می کند. احتمالاً وقتی یک بیننده از مخاطب موردنظر ویدیوی شما را در کانالهای رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارد ، سایر بینندگان همان مخاطب با نام تجاری و پیام رسانی شما معرفی می شوند.

۶ R نرخ تبدیل ویدیو

آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، میزان تبدیل ویدیوی شما نشان می دهد که تعداد تبلیغات ، چشم اندازها یا مشتریانی که از محتوای ویدیویی یا کمپین بازاریابی ویدیویی شما ایجاد شده اند ، نشان می دهد. با این حال ، به دلیل تجزیه و تحلیل KPI از این متریک ممکن است سخت باشد ، ممکن است تیم های بازاریابی دیجیتال نیاز به کمک حرفه ای از یک متخصص اندازه گیری و تحلیل KPI داشته باشند.

اگر هدف کمپین بازاریابی ویدیویی شما این است که بینندگان را به طور جدی در قیف فروش آنلاین خود درگیر کنید ، بسیار مهم است که نرخ تبدیل کمپین بازاریابی ویدیویی خود را ردیابی کنید.

دستیابی به اهداف KPI آسان است وقتی که شما برنامه ای کاملی تهیه کرده اید قبل از ایجاد محتوای تبلیغات بازاریابی ویدیوی شما حتی ایجاد شود. الگوریتم های رسانه های اجتماعی و رتبه بندی موتورهای جستجو تقریباً در حال تغییر هستند ، بنابراین با اقتباس از استراتژی های تبلیغات بازاریابی ویدیویی شما برای دیدار با چشم انداز دیجیتال فعلی ، نیاز به نگاهی به نتایج گزارش KPI از کمپین های قبلی خواهید داشت.

کمپین بازاریابی ویدیویی خود را در سطح بالا قرار دهید

بهترین کمپین های بازاریابی ویدیویی مواردی هستند که به شما کمک می کنند به یک هدف تجاری برسید و نتایج مثبتی را به دست آورید. اکنون که با نمونه های شاخص کلیدی عملکردی که می توان برای بهینه سازی موفقیت کمپین بازاریابی ویدیویی خود ردیابی و اندازه گیری کرد ، آشنا هستید ، استراتژی های بازاریابی ویدیویی زیر را مرور کنید تا محتوای شما به سطح بعدی برسد:

   

 • یک تصویر بند انگشتی پیدا کنید که مربوط به مخاطب هدف شما باشد یا با طیف گسترده ای از افراد طنین انداز باشد.
 •  به گفته رسانه های اجتماعی امروز ، مردم در مقایسه با فیلم های از پیش ضبط شده ، سه بار بیشتر از زمان دیدن فیلم های زنده در رسانه های اجتماعی می گذرانند. مخاطبان خود را با استفاده از قابلیت های ویدیوی زنده شبکه های اجتماعی به مدت طولانی درگیر کنید.

   

 • آیا نمی توانم برای ساخت یک فیلم فکر کنم؟ محتوای وبلاگ را در یک ویدئوی آموزشی بارگیری کنید.

این که آیا محتوای ویدیوی شما در شبکه های اجتماعی نمایش داده خواهد شد یا در قالب یک توصیفی درباره تجربه مشتری آموزنده ، در وب سایت شما نگهداری خواهد شد ، کمپین های بازاریابی ویدیویی بخشی از یک استراتژی قدرتمند بازاریابی برای محتوا برای پیشبرد تجارت شما هستند. تلاش کنید تا محتوای ویدیویی با کیفیت بالا ، در نقاط مختلف لمس در کل قیف فروش خود قرار دهید تا تعامل را به حداکثر برسانید و نرخ مکالمه خود را افزایش دهید. استفاده از معیارهای بازاریابی ویدیویی به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مدرن ، شما را از این رقابت جدا می کند و جای خود را به عنوان یک حرفه ای تقاضا تقویت می کند.