بهبود سئو سایت وردپرس با پلاگین شبکه های اجتماعی

0 Comments

یکی از واجبات در شکلای جور واجور طراحی سایت به کار گیری لینکای شبکه های اجتماعیه چون به بهتر دیده شدن با به اشتراک گذاری مطالب سایت شما به وسیله کاربران سایت و در آخر بهبود سئو سایت شما کمک می کنه. امروز چند پلاگین شبکه های اجتماعی رو معرفی میکنیم.

شما با اضافه کردن لینکای شبکه های اجتماعی به صفحات سایت خود می تونین هم کاربران رو به سمت به اشتراک گذاری مطالب جهت بدین هم با به کار گیری این منطق می تونین با فعالیت در شبکه های اجتماعی بازدیدهای سایت خود رو زیاد کنین که هر دو راهی مناسب واسه بهینه سازی سئو سایته.

۱٫ پلاگینای گوگل پلاس وردپرس
همونطور که می دونین گوگل به مطالب به اشتراک گذاری شده در گوگل پلاس اهمیت زیادی می ده و در یافته های جستجوها به کاربران نمایش می ده به خاطر همین از مهم بودن این افزونه در سئو سایت وردپرس خود غافل نشید.

۱-۱٫ SM Google+Plugins
۱-۲٫ Google+
هر دو پلاگین نام برده شده امکانات مشابهی دارن که اضافه کردن دکمه G+1 هستش و فقط در ظاهر کمی متفاوت هستن.

۱-۳٫ Google +1 by BestWebSoft
اگه دنبال افزونه حرفه ای تر گوگل پلاس در طراحی سایت خود هستین پیشنهاد ما به شما نصب این پلاگینه.

توجه کنین که در بیشتر پلاگینا بعد از نصب و فعالسازی هرکدوم باید به قسمت ابزارکا از منو نمایش رفته و با پیدا کردن ابزارک مربوطه، اونو با درگ/دراپ به هربخشی که می خواید اضافه کنین یا منویی به قسمت منوهای سمت راست پیشخوان اضافه میشه که از اونجا قادر به تنظیمات و نمایش در سایت هستین.

۲٫ پلاگین AddToAny Share Buttons وردپرس
با نصب پلاگین نام برده شده میتونین، لینکای ۱۱۰ شبکه اجتماعی رو به طراحی سایت خود خیلی راحت اضافه کنین. تنظیماتی شامل نمایش تعداد اشتراکای انجام شده به وسیله کاربران، اندازه آیکونها، محل نمایش، اضافه کردن کدهای CSS و JavaScript دلخواه رو در اختیار شما قرار می ده.

مطلب دیگر :
گوگل در پی جایگزینی اپراتورهای تلفنی با دوپلکس است

۳٫ پلاگین WS Sharebar وردپرس
امکان اضافه کردن لینک ۵ شبکه اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین، گوگل پلاس و پینترست رو به شما می ده. این افزونه به شکل متفاوتی از دیگر نمونه ها عمودی در سمت چپ سایت قرار میگیره و در جذابیت طراحی سایت شما خیلی موثره. می تونین فاصله از بالا و سمت چپ رو تغییر بدین.

۴٫ پلاگین Disqus وردپرس
واسه به کار گیری این پلاگین باید اول در سایت Disqus عضو شید و مدیریت محتوای خود رو که اینجا وردپرسه رو تعیین کرده بعد به نصب و فعالسازی پلاگین Disqus بپردازید. از این پس کاربران شما میتونن واسه هر نوشته با حساب Disqus هم دیدگاه خود رو اضافه کنن که این می تونه واسه سئو سایت بسیار به درد بخور باشه.

۵٫ پلاگین easy social iconsوردپرس
این افزونه دست شما رو در نمایش آیکون دلخواهتون در شبکه اجتماعی به طور کامل باز گذاشته. با به کار گیری اون می تونین هر عکسی از هر شبکه اجتماعی رو آپلود کرده و در هر سایزی نمایش بدین.

۶٫ پلاگین buddyPress وردپرس
در آخر با به کار گیری بادی پرس می تونین سایت خود رو به یه شبکه اجتماعی تبدیل کنین!! بادی پرس امکانات بسیاری داره که فوق العاده در سئو سایت تاثیر مثبت میگذاره.

بعضی از امکانات بادی پرس:
– انجام فعالیتای گروهی بین کاربران سایت و وبلاگ
– ایجاد سیستم نظردهی تودرتو
– ارسال پیغامای خصوصی واسه دیگه کاربران
– ایجاد گروهی مخصوص دوستان و دنبال کردن اونا
– ایجاد ارتباطات داخلی واسه شرکتا و سازمانها
– به طور کامل فارسی سازی شده
– دارای بیشتر از ۳۰۰ افزونه جانبی
– امکان دعوت از دوستان واسه عضویت در سایت
– امکان ارائه یه وبلاگ به کاربران سایت به شکل زیر دامنه

منبع: سیارکو