آیا برای شروع شغل بازاریابی دیجیتال به یک دوره آموزشی احتیاج دارم؟

0 Comments

ما در دنیایی زندگی می کنیم که به سمت ضرب و شتم یک طبل دیجیتال حرکت می کند. نه تنها بیش از نیمی از جمعیت این سیاره از اینترنت استفاده می کنند – چهار میلیارد نشانگر را می شکنند – بلکه به طور فزاینده ای ، مصرف کنندگان از تلفن های هوشمند ، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه خود برای انجام تحقیقات استفاده می کنند ، با همسالان خود ارتباط برقرار می کنند و تصمیم می گیرند در هر نقطه از جهان تصمیم به خرید بگیرند. .

دیجیتال

از آنجا که فن آوری های نوظهور همچنان خود را نشان می دهند و دنیای دیجیتال تکامل می یابد ، مارک ها ، مشاغل و بازاریاب های جوان دیجیتال ، مانند شما ، باید با تغییرات پیش بروید ، ضمن اینکه مهارت های خود را به طور منظم تقویت می کنید ، با تغییرات روز هماهنگ شوید.

در حال حاضر ، ۷۶٪ از مشاغل رابطه خود با فن آوری و تحول دیجیتال را متوسط ​​یا بالاتر از حد متوسط ​​توصیف می کنند. این نه تنها گواهی بر رشد روزافزون دیجیتال است ، بلکه نشان می دهد که هرکسی که مهارت و مهارت های دیجیتالی صحیح را کند کند ، احتمالاً در درازمدت زنده نخواهد ماند.

خوب این به چه معنا است؟ اساساً ، این بدان معنی است که برای پیشرفت و زنده ماندن در چشم انداز حرفه ای فزاینده و رقابتی فردا ، انتخاب مسیر مناسب بازاریابی دیجیتال برای کمک به شما در به دست آوردن مهارت های اساسی مورد نیاز برای شروع کار خود در بازاریابی دیجیتال ضروری است.

اهمیت گذراندن یک دوره بازاریابی دیجیتال

ما در میان گسترش شکاف مهارت های دیجیتال زندگی می کنیم. در حقیقت ، تقریباً یک چهارم (۲٪ ۲) صاحبان مشاغل در انگلستان معتقدند فقدان مهارت های دیجیتال در نیروی کارشان مانع از بازگشت آنها به توانایی های کامل خود می شود. با دوره درست بازاریابی دیجیتال ، شما یک فرصت واقعی برای به دست آوردن یک رقابت مهم و مهم را دارید ، سطح مهارتی را ارائه می دهید که دیگران نمی توانند و تبدیل به یک سوزن درخشان در یک یونجه دیجیتال غول پیکر هستند.

دوره درست بازاریابی دیجیتال نه تنها یک روش حیاتی برای دستیابی به پایه و اساس در همه رشته های اساسی بازاریابی دیجیتال است ، بلکه به شما کمک می کند تا بسیاری از دارایی های شخصی دیگر را در اختیار شما قرار دهیم که موفقیت حرفه ای طولانی مدت شما را تسریع می کند.

در حالی که غنی از اطلاعات و پوشش طیف گسترده ای از مطالب است ، یک دوره بازاریابی خوب دیجیتال کاملاً یادگیرنده است زیرا به دانش آموز اجازه می دهد تا با سرعتی متناسب با ترجیحات و نیازهای شخصی آنها بیاموزد. این نوع از پشتیبانی و در عین حال مدل یادگیری مستقل ، توانایی ادامه یادگیری خود را به شما می دهد – کیفیت شخصی که اگر می خواهید مرتبط باشید و از موفقیت های مداوم به عنوان بازاریاب دیجیتال لذت ببرید ، ضروری است.

دانش آموز

این یادگیری مداوم یا مادام العمر نه تنها باعث می شود که شما با چشم انداز دیجیتالی پیرامون خود تکامل یابید و حرفه خود را با گذشت زمان پیشرفت کنید ، بلکه همچنین به دلیل کمک های طولانی مدت و سطح انگیزه شما نیز عالی است.

مطلب دیگر :  ۱۰ دلیل مربیان در دوره های بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

بعلاوه ، یک دوره بازاریابی دیجیتال بر اساس مهارت های کلیدی مبتنی بر بهینه سازی موتور جستجو (سئو) ، بازاریابی محتوا ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل و بازاریابی وابسته ، از بین سایر رشته ها ، مهارت های اصلی را تجربه می کند ، ضمن اینکه به شما کمک می کند دانش بنیادی عالی در این زمینه داشته باشید. برای تصمیم گیری در مورد منطقه ای که می خواهید تخصص داشته باشید.

بازاریابی محتوا

مزایای صدور گواهینامه حرفه ای

حداکثر ۸۰ درصد گردش مالی کارکنان به دلیل تصمیمات بد استخدام شده است.
استخدام

براساس این بینش به تنهایی ، اکنون بیش از هر زمان دیگری ، کارفرمایان به عنوان تأیید مهارت و مهارت دیجیتالی داوطلب در جستجوی گواهینامه های حرفه ای به عنوان جایگزین مناسب برای مدرک دانشگاه یا کالج هستند.

شما با موفقیت با گذراندن یک دوره بازاریابی دیجیتال و به دست آوردن مجوز حرفه ای ، در واقع مهارت ها و توانایی های خود را تأیید می کنید ، ثابت می کنید که ضمن نشان دادن تمایل مداوم برای یادگیری و کسب مهارت های جدید و با ارزش در آینده ، دانش و مهارت های مربوطه را در زمینه تخصص خود داشته باشید.

برای خلاصه اهمیت به دست آوردن صلاحیت بازاریابی دیجیتال شناخته شده در صنعت ، در اینجا اجمالی از مزایای اساسی آورده شده است:

     

  • تشخیص حرفه ای : یک گواهینامه بازاریابی دیجیتال به یک کارفرمای بالقوه توانایی تشخیص و درک این موضوع را می دهد که مهارت های شما از یک استاندارد حرفه ای بالا برخوردار است.
     
  • اثبات کیفیت: ۹۰٪ از کارفرمایان اظهار داشتند که افراد دارای مجوز بیشتر از افراد غیرمجاز ارتقاء می یابند ، در حالی که ۸۹٪ احساس می کنند به طور کلی ، مردم عملکرد بهتری نسبت به کارمندان غیر مجاز دارند. نقش ها.
  •  

  • دانش پیشرفته در صنعت: همانطور که گفته شد ، کسب گواهینامه شناخته شده از صنعت ، یک کیفیت ممتاز را ارائه می دهد ، اما همچنین یک سطح پیشرفته از دانش طاقچه را در یک منطقه به طور فزاینده ای خاص – که در حال پیشرفت روزمره است ، فراهم می کند. دنیای دیجیتال بی ارزش است.

افکار نهایی

<blockquote id = "" "اینترنت در حال تبدیل شدن به میدان شهر برای ویلای جهانی استاز فردا. "-

بیل گیتس

برای پاسخ به سؤال سوزش: آیا برای شروع شغل در بازاریابی دیجیتال آیا به یک دوره دیجیتال نیاز دارم؟ بله ، کاملاً شما انجام می دهید.

در حالی که بسیاری از پایه های بازاریابی دیجیتال یکسان باقی مانده است ، این صنعتی است که حتی بیشترین بازاریاب دیجیتال ، سخنگوها و رهبران صنعت را بر روی انگشتان خود نگه می دارد – و اگر دوست دارید شغل خود را به بهترین شکل ممکن شروع کنید. کسب مهارت ، درک ، ویژگی های شخصی و اعتبار سنجی اثبات شده لازم برای پیشرفت ، شروع کار با یک دوره بازاریابی دیجیتال امری اختیاری نیست ، بلکه ابزاری اجباری برای موفقیت است.