کف شوی صنعتی دستی

0 Comments

دستگاه کف شوی صنعتی دستی یا اسکرابر دستی از پرکاربردترین انواع دستگاه های نظافت صنعتی است. کف شوی صنعتی دستی دستگاه مکانیزه است که برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی شده است. کف شوی صنعتی دستی برای استفاده در محیط های کم وسعت یا دارای تراکم چیدمان کاربرد موثر دارد. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی برای نظافت سطوح، از جمله ویژگی های مشترک تمامی انواع دستگاه کف شوی صنعتی دستی می باشد. این دستگاه ها به منظور جمع آوری آلودگی های جدا شده از سطوح و جمع آوری آب آلوده ناشی از شستشو، مجهز به تی و موتور مکنده می باشند.

کارواش تک فاز

دستگاه کارواش تک فاز همان طور که از نام آن برمی ‌آید، دستگاهی است که با برق شهری کار می کند و با استفاده از آب پرفشار، گرد و خاک، گچ، زنگ، رنگ قدیمی و هرگونه آلودگی دیگری را از سطوح مورد نظر پاک می‌کند. دستگاه کارواش تک فاز دارای کاربردهای خانگی، تجاری و صنعتی است و این رده از کارواش ها از جمله دستگاه هایی هستند که توانایی نظافت سطوح عمودی و افقی را دارند، از این رو از این دستگاه کارواش تک فاز هم برای نظافت نمای ساختمان و هم برای نظافت سطوح کف می توان استفاده نمود. کارواش تک فاز یک شوینده فشار قوی سازگار با محیط زیست و با کاربری ساده است که با توجه به ساختار و عملکردی که دارد مصرف آب و مواد شوینده را کاهش می دهد.

مطلب دیگر :  تبلیغات اینستاگرام :خرید فالوور اینستاگرام

پولیشر صنعتی

پولیشر صنعتی دستگاهی است که برای شستشو و جلادهی سطح زمین کاربرد دارد. پولیشر صنعتی از یک موتور، برس یا پد، دسته حرکتی و مخزن آب تشکیل شده است. موتور دستگاه پولیشر نیروی لازم برای حرکت برس را تأمین می نماید و با حرکت برس بر روی سطوح عملیات نظافت آغاز می شود. موتور الکتریکی دستگاه پولیشر صنعتی عامل مشخص کننده میزان سرعت برس دستگاه ها بوده و سرعت برس در برخی انواع پولیشر قابل تنظیم می باشد. استفاده از انواع مختلف برس ها متناسب با جنس سطوح و نوع آلودگی از عوامل مهم در رسیدنبه سطحی درخشان است. دستگاه پولیشر صنعتی همچنین از یک مخزن آب تشکیل شده اند که می تواند در مواقع لزوم از آب، واکس، ماده شوینده و یا براق کننده پر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *